Partnerzy Akademii

Fit Akademia > Partnerzy Akademii

fit-akademia

MECENASI i PARTNERZY FIT AKADEMII 2017:

  1. FIRMA KOMPLET Polska – producent chleba ProBody oraz chleba Żytniak CL, produktów
    stworzonych z myślą o osobach aktywnych, preferujących zdrowy styl życia.

ProBody to jedyny w swoim rodzaju chleb przeznaczony dla osób poszukujących produktów o obniżonej zawartości węglowodanów.

logo-probody-2016

ProBody charakteryzuje się wysoką zawartością białka i błonnika pokarmowego oraz w porównaniu z pieczywem mieszanym z ziarnami, obniżoną zawartością węglowodanów. ProBody ma niski indeks glikemiczny – 33,5! Świetnie sprawdza się w uzupełnieniu diety diabetyków. ProBody pasuje do niskowęglowodanowego sposobu odżywiania się i innych porównywalnych planów żywienia.
www.chlebprobody.pl

ProBody_fota

 

Żytniak CL to nowoczesny chleb idealnie wpisujący się w polską, wielowiekową tradycję wypieku i spożywania chleba żytniego na zakwasie.

zytniak+cz.etykieta

Kompozycja odpowiednio dobranych składników oraz ich wysoka jakość umożliwiły stworzenie chleba, w którym udało się połączyć tradycję i nowoczesność w jeden wysokiej jakości produkt, który ma szansę nadać nowe znaczenie nieco zapomnianemu dziś określeniu „chleb nasz powszedni”.

zytnia_fota

 

Chleb Probody oraz chleb Żytniak CL to produkty typu „clean label” – czysta etykieta. Nie zawierają E dodatków, konserwantów i wzmacniaczy smaku. To produkty cenione nie tylko przez konsumentów, ale także ekspertów. W 2014 r. chleb ProBody zdobył Złoty Medal MTP (jedną z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród na polskim rynku).To samo zaszczytne wyróżnienie przypadło w udziale dla chleba Żytniak CL w 2016 r.

 

 

2. GARMIN POLSKA

garmin-logo

 

Dwa proste słowa, które opisują nasze produkty, naszą firmę, naszą kulturę pracy… i naszą przyszłość. Jako wiodący światowy dostawca urządzeń nawigacyjnych, dokładamy starań, aby oferować naszym klientom doskonałej jakości produkty do użytku w samochodach, samolotach i statkach, a także produkty dla miłośników aktywnej turystyki i sportu, które stanowią nieodzowny życia naszych klientów.

Nasz model biznesowy „pionowej integracji” zakłada, że wszystkie procesy projektowania, produkcji, marketingu i magazynowania są prowadzone wewnątrz firmy, co pozawala nam czuwać nad tempem działań, jakością ich wyników oraz nad oferowaną przez nas obsługą. Nasze proste w obsłudze produkty są poszukiwane nie tylko ze względu na atrakcyjne wzornictwo, doskonałą jakość i najlepszy stosunek wartości do ceny, ale też ze względu na ich innowacyjne funkcje, które ułatwiają życie naszych klientów.

Dążymy do osiągnięcia pozycji lidera na każdym rynku, na jakim prowadzimy działalność. Chcemy, aby nasze produkty były znane i poszukiwane ze względu na ich atrakcyjne wzornictwo, doskonałą jakość i świetny stosunek jakości do ceny.

Podstawą naszej kultury pracy jest szczerość, uczciwość i poszanowanie pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych. Każdy z pracowników w pełni angażuje się w obsługę klientów i pomoc współpracownikom poprzez utrzymanie wysokich standardów i wypełnianie naszych zobowiązań.

 

 

3. SANPROBI

Sanprobi_active_sport

 

SANPROBI Active&Sport to nowoczesny probiotyk dobrany do potrzeb ludzi aktywnych fizycznie. Po analizie problemów zdrowotnych, z którymi zmagają się zawodowcy oraz amatorzy sportu – dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego , zwiększona podatność na infekcje górnych dróg oddechowych czy negatywne oddziaływanie stresu oksydacyjnego, opracowano preparat zawierający 5 starannie wyselekcjonowanych szczepów probiotycznych:
– Lactococcuslactis W58
– Lactobacllus acidophilus W22
– Bifidobacterium bifidum W23
– Lactobacillus brevis W63
– Bifidobacterium lactis W51

SANPROBI Active&Sport spełnia wszystkie cechy dobrego probiotyku!

Bakterie wchodzące w jego skład:
– mają ludzkie pochodzenie
– są oporne na działanie kwasu solnego i żółci
– wykazują zdolność do przylegania do komórek nabłonka jelitowego i kolonizacji przewodu pokarmowego
– produkują substancje antybakteryjne
– korzystnie oddziałują na zdrowie człowieka
– posiadają bardzo dobry profil bezpieczeństwa

Więcej o tym produkcie przeczytacie TUTAJ.

Sanprobi_A&S (4)

 

 

4. MARKA HMS

logo_hms

 

Marka HMS to 15 lat doświadczenia
HMS jest jedną z najdłużej obecnych na polskim rynku marek sprzętu fitness. Produkty z logo HMS pojawiły się w sprzedaży po raz pierwszy w 2000 roku. Nasza przygoda ze sportem rozpoczęła się jednak znacznie wcześniej, bo już w 1990 roku. Wówczas powstała firma Abisal Sp. z o.o., zajmująca się dystrybucją szerokiej gamy asortymentu sportowego. Jej doświadczenia i sukcesy doprowadziły do decyzji o powołaniu do życia nowej marki, konkurencyjnej wobec najbardziej znanych produktów. Od tego momentu razem z naszymi klientami nieprzerwanie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i form aktywności fizycznej. Odpowiedzią na te wyzwania są produkty marki HMS. Wysoka jakość, nowoczesne wzornictwo i najlepsze standardy produkcji czynią z naszego sprzętu doskonałego partnera w każdej formie treningu.

Ekspansja i wizerunek    
Od początku działalności przykładaliśmy dużą wagę do wizerunku marki HMS. Nasze produkty były wielokrotnie prezentowane na Międzynarodowych Targach Branżowych Mody i Sprzętu Sportowego „ISPO” w Monachium, a także podczas Krajowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej w Kielcach. Konsekwencja w działaniu pozwoliła nam zbudować solidne podstawy naszej dzisiejszej pozycji rynkowej.
Obecnie marka HMS jest doskonale rozpoznawalna, a jej oferta obejmuje kilkaset produktów, dostępnych w sprzedaży zarówno w kraju, jak i za granicą – w Czechach, Słowacji, Niemczech, Danii, Belgii, Rumunii, Słowenii, Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie oraz Rosji. Nasze produkty są obecne również na terenie kontynentu afrykańskiego.

Nasze produkty – fitness i sporty siłowe
Na przestrzeni lat oferta marki HMS ulegała nieprzerwanemu rozwojowi. Dzisiaj w jej skład wchodzi szeroki asortyment produktów z dwóch kategorii: fitness i sportów siłowych.
Produkty z kategorii fitness to przede wszystkim: rowerki treningowe, orbitreki, bieżnie oraz wioślarze. Dbamy również o wyposażenie osób poświęcających się ćwiczeniom aerobowym, gimnastyce, czy cross-fitowi. Tej grupie odbiorców oferujemy m.in.: steppery, piłki i maty, skakanki, ekspandery, ściskacze, kółka, krążki i wałki gimnastyczne…
Druga grupa dedykowana jest osobom ukierunkowanym na trening siłowy. Zaliczają się do niej takie produkty, jak: suwnice Smitha, atlasy, ławki do ćwiczeń, wyciągi oraz ciężarki, obciążniki, sztangielki, gryfy i obciążenia. Posiadamy pełną gamę, wysokiej jakości produktów, pozwalających zbudować w swoim domu kompletnie wyposażoną siłownię.
Kapitał właścicielski
Właścicielem marki HMS, jest powstała w 1990 roku firma Abisal Sp. z o.o. Jako jeden z większych importerów sprzętu sportowego prowadzi sprzedaż szerokiej gamy artykułów sportowych w kraju i za granicą.
W roku 2008 spółka została laureatem  programu EU STANDARD 2008, organizowanego przez redakcję Przeglądu Gospodarczego oraz grupę Media Partner, potwierdzającego europejską jakość produktów i usług. W roku 2010 otrzymała wyróżnienie w rankingu „Liderzy Eksportu na Wschód”, zorganizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną. Również w 2010 roku firma Abisal, otrzymując świadectwo AEO, została przyjęta do grona Uprzywilejowanych Przedsiębiorców AEO – podmiotów gospodarczych uznanych za rzetelnych partnerów.

W 2017 roku firma została laureatem prestiżowego wyróżnienia przyznawanego przez „Puls Biznesu” – otrzymała tytuł Gazeli Biznesu.

 

5. Batiste – Suchy Szampon

batiste

 

Suchy szampon to innowacyjny kosmetyk do włosów, który pozwala na ich natychmiastowe odświeżenie bez konieczności tradycyjnego mycia włosów. Głównym składnikiem suchego szamponu jest bardzo drobny, chłonny proszek, który spełnia jednocześnie dwa zadania:

– pochłania sebum (wydzielane przez skórę głowy — to jego nadmiar sprawia, że włosy są przyklapnięte i mają nieświeży zapach);
– unosi włosy u nasady głowy, dzięki czemu fryzura optycznie zyskuje na objętości.

Suchy szampon to idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie mają wystarczająco dużo czasu na tradycyjne umycie i ułożenie włosów, a jednocześnie chcą wyglądać atrakcyjnie oraz profesjonalnie. Batiste idealnie sprawdzi się po wizycie na siłowni lub po treningu.

Linia suchych szamponów Batiste to najczęściej nagradzany i ulubiony przez Polki brand suchych szamponów. Od niedawna na polskim rynku można dostać również linię produktów pielęgnujących do stylizacji włosów – Batiste Stylist.

 

 

6. DAFI

dafi_logo_new kopia

Dafi jest pierwszą i jedyną polską marką, pod którą produkowane są filtry do wody i pojemniki próżniowe. Od ponad 30 lat nieprzerwanie działa na rynku opracowując kolejne autorskie rozwiązania produkcyjne. Wśród nich znaleźć można m.in. butelkę filtrującą, a także dzbanek filtrujący z wkładem, który wzbogaca wodę kranową w magnez.

dzbanek-dafi

 

 

 

 

7. GOLDEN ROSE

Logo Golden Rose

 

Światowa marka kosmetyków kolorowych Golden Rose obecna jest na polskim rynku od 2003 roku. Od tego czasu przeszła znaczącą metamorfozę zdobywając zaufanie klientek w każdym wieku. Bogata oferta produktów sukcesywnie się zmienia i ewoluuje zgodnie z obowiązującymi trendami oraz potrzebami kobiet. Kosmetyki i lakiery do paznokci Golden Rose pokochały miliony Polek, głównie za ich dobrą jakość oraz przystępną cenę. Produkty zdobyły uznanie także dzięki wysokiej dbałości marki o środowisko naturalne oraz zdrowie klientek.
Sprzedaż produktów odbywa się na stoiskach-wyspach zarówno własnych, jak i franczyzowych w największych centrach handlowych w całej Polsce.

Dane kontaktowe:
Golden Rose SP. Z O. O.
ul. Lodowa 126 A
93-232 Łódź
email: goldenrose@goldenrose.pl
strona: www.goldenrose.pl
instagram: https://www.instagram.com/goldenrosepolska/
facebook: https://www.facebook.com/GoldenRosePolska
pinterest: https://www.pinterest.com/GoldenRosePL/

 

 

8. DIETETYK.PL oraz TIQDIET.PL

logo_png_big-01

Dietetyk.pl to serwis Nr 1 w Polsce do wyszukiwania dietetyków i umawiania się na wizyty on-line. Jest to portal, w którym internauci mogą znaleźć dietetyków w swoim mieście, zapoznać się z ich osiągnięciami oraz opiniami, a także zarezerwować wizytę za pomocą kalendarza on-line.  Duży ruch na portalu i wysokie miejsce w wyszukiwarce gwarantuje unikalny adres www.dietetyk.pl.
tiq cmyk druk

 

TiqDiet to nowoczesny program dla dietetyków. Dzięki niemu w jednym miejscu można przetrzymywać cała kartotekę podopiecznych, układać jadłospisy, zlecać wizyty u innych lekarzy, stworzyć własny wywiad czy zalecić odpowiednią suplementację. Dzięki połączeniu a darmową aplikacją mobilną dietetyk może śledzić postępy w przestrzeganiu diety swoich podopiecznych oraz odpowiednio ich motywować i łatwo się z nimi kontaktować za pomocą wbudowanego czatu. Z TiqDiet każdy może zapoznać się za darmo podczas 14 dniowego okresu próbnego na stronie www.tiqdiet.pl.

 

PATRONI AKADEMII:

grey

 

GLOS_SENIORA_logo-OK

FIT_MAGAZYN

lifestylecoach

 

sukces-magazyn-logo-smalldzien-mezczyzny

 

 

UWAGA!

Jeśli Twoja firma chce się zaprezentować podczas tegorocznej FIT Akademii, przedstawić swoje produkty uczestnikom, przekazać im upominki i nowości, zapraszamy do kontaktu:
Grupa Medialna LIFESTYLE
Aneta Zadroga
aneta@gmlifestyle.pl
Tel. 507 093 851